ماسک کراتينه و درمان خشکي و موخوره مو بايوفول کانادا مدل آلتراشاين- BIOFOL


اگر بخواهيم به بزرگترين مشکل خانم‌ها پس از رنگ کردن موهايشان اشاره کنيم، قطعاً سوختگي و آسيب ديدن موها از اصلي‌ترين اين مشکل‌ها است. خيلي از خانم‌ها پس از رنگ و دکلره دچار مشکلاتي از قبيل سوختگي مو، وز شدن، ريزش مو و آسيب ديدن‌هاي اين چنيني در موهايشان مي‌شوند و اغلب شناختي از راه‌هاي درمان آن ندارند.


براي پيشگيري و درمان اين آسيب ها ، انجام مراقبتهاي لازم بعد از رنگ کردن موها لازم است .


پيشنهاد ما به شما جهت پيشگيري و درمان موهاي آسيب ديده و رنگ شده


 استفاده از ماسک کراتينه و درمان خشکي و موخوره آلتراشاين کانادا ميباشد.


https://salamativazibaei.com/


بايوفول يکي از قديمي ترين و معتبر ترين برند هاي توليد کننده محصولات ارگانيک و تخصصي در جهت ترميم و درمان مو در کشور کانادا مي باشد.


برند بايوفول کانادا با الهام گرفتن از عناصر طبيعت، اقدام به توليد و ساخت برترين محصولات با کيفيتي کاملا متمايز نسبت به ساير برندها و محصولات کرده است و تمام محصولات اين برند کانادايي به صورت تخصصي به درمان ريزش مو و رشد مجدد مو مي پردازد، به همين منظور از نظر کارامدي و اثربخشي از ساير رقبا بسيار پيشي گرفته است و رتبه يک محصولات درمان ريزش مو به صورت کاملا ارگانيک را در کانادا به خود اختصاص داده است.


مهم ترين موضوعي که اين برند با توجه به نياز مصرف کننده به آن اهميت زيادي داده است استفاده بسيار ساده و راحت از محصولات درماني است يعني شما به جاي استفاده از مکمل هاي خوراکي و محلول ها و آمپول هاي تزريقي مي توانيد با جايگيزين کردن ماسک کراتينه و درمان خشکي و موخوره مو آلتراشاين بايوفل ، علاوه بر احياء ،آبرساني ودرمان موخوره و خشکي موها ، از ريزش موهاي خود نيز جلوگيري نماييد و بدون نياز به تزريق و مصرف مکمل ها از ماسک مو کراتينه آلتراشاين بايوفل ، تمام ويتامينهاي لازم را  دريافت نماييد.


WWW.SALAMATIVAZIBAEI.COM


علاوه بر اين کمپاني بايوفول کانادا با ساخت و توليد محصولات ديگر درمان ريزش مو مانند: شامپو ضد ريزش ، ويال يا محلول ضد ريزش مو و نهايتا فوم ضد ريزش و رشد مجدد مو بايوفول که نياز به آبکشي ندارد،ترکيبات  مورد نياز مو جهت درمان ريزش و رشد مجدد موهايتان را در داخل تمامي محصولات روتين و روزانه مصرفي شما  قرار داده و با بهترين فرمولاسيون قابل جذب کمک به درمان و احياء موهاي مرده و آسيب ديده مي کند.


ماسک کراتينه، ضد وزي، ضد خشکي و ضد موخوره مو آلتراشاين بايوفول کانادا


ضد ريزش، ضد پيري، درمان موخوره و جلوگيري از موخوره، پرپشت شدن مو، حجم دهندگي مو،مخصوص موهاي آسيب ديده، دکلره شده و دميج، ايجاد جلا و درخشش مو، تقويت ساقه و پر پشت شدن آن، بازسازي کوتيکول مو ( ساقه )، رطوبت رساني به مو، براق کننده، درمان آسيب ديدگي و شکنندگي و وزي مو، کننده مو، پروتئينه و کراتينه دائمي مو، محصول کانادا


https://salamativazibaei.com/


ماسک مو آلتراشاين فاقد ماينوکسديل و فاقد پارابن و سيلي مي باشد


خواص ماسک کراتينه مو و آنتي فريز و درمان خشکي وزي و موخوره بايوفول کانادا مدل آلتراشاين


ماسک ارگانيک کراتينه طبيعي و درمان خشکي ، وزي و موخوره مو بايوفول کانادا ماسکي دومنظوره مي باشد هم مخصوص ريشه و هم مخصوص ساقه مو مي باشد.


محتويات ماسک کراتينه مو و درمان خشکي وزي و موخوره مو بايوفول


ترکيبات موثره ماسک مو کراتينه آلتراشاين


روغن زيتون ارگانيک ، پروتئين گندم، عصاره هسته انگور و پانتنول عصاره دانه هاي ارگانيک طبيعت آنتي اکسيدان ها و املاح معدني و پلاسنتايي،پروتئين کراتين هيدروليز شده


https://salamativazibaei.com/


شرکت ساسانيان پارسيان کهن


شرکت ساسانيان ، تنها نماينده انحصاري واردات محصولات تخصصي قطع ريزش مو و رشد مجدد مو بايوفل کانادا


در ايران و خاورميانه ميباشد.


جهت خريد و سفارشماسک کراتينه مو و درمان خشکي مو و موخوره آلتراشاين بايوفل


به سايت فروشگاهي سلامتي و زيباييمراجعه نماييد.


جهت مشاوره و کسب اطلاعات بيشتر با شماره هاي 02122133354 و 02122133364 و 02122133374 تماس حاصل فرماييد.مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

unifile اخبار تکنولوژي و ديجيتال تتر ايران Steven مرکز درمان بيماريها با ليزر Danny Christina خودرو Jerry فروش انواع شومينه الکلي، برقي،ديواري و گازي