محلول ضد ريزش و ترميم کننده انواع آسيب ديدگي مو پلاسنتا کمپلکس بايوفول کانادا


رنگ مو حاوي مواد شيميايي مختلفي است که وقتي روي موها قرار مي گيرد لايه خارجي موها که از پوشش چربي ساخته شده را بر مي دارد سپس مولکول هاي کوچک رنگ وارد لايه داخلي مو شده و با مولکول هاي بزرگ تر که رنگ طبيعي موها را شکل مي دهند واکنش و سبب اکسيد شدن آن ها و در نهايت تغيير رنگ تارهاي مو مي گردند.


https://salamativazibaei.com/


رنگ کردن مو مي تواند به تارهاي مو آسيب وارد کند . مو از پروتئيني به نام کراتين ساخته شده و رنگ مو و مواد شيميايي در کنار آن باعث تجزيه مقداري از اين پروتئين مي شوند که اين امر سبب نازکي تارهاي مو مي گردد.


 


در جلوگيري از ريزش مو (و تقريباً تمام مشکلات سلامتي) زمان شروع درمان اهميت زيادي دارد. يعني هرچه زودتر براي درمان ريزش موي خود اقدام کنيد، احتمال موثر بودن درمان بيشتر مي‌شود.


پيشنهاد ما به شما براي درمان آسيب ديدگي موهاي رنگ شده ، استفاده از ويال پلاسنتا کمپلکس بايوفل کانادا، ميباشد.


بايوفول يکي از قديمي ترين و معتبر ترين برند هاي توليد کننده محصولات ارگانيک و تخصصي در جهت ترميم و درمان مو در کشور کانادا مي باشد.


https://salamativazibaei.com/


برند بايوفول کانادا با الهام گرفتن از عناصر طبيعت، اقدام به توليد و ساخت برترين محصولات با کيفيتي کاملا متمايز نسبت به ساير برندها و محصولات کرده است و تمام محصولات اين برند کانادايي به صورت تخصصي به درمان ريزش مو و رشد مجدد مو مي پردازد، به همين منظور از نظر کارامدي و اثربخشي از ساير رقبا بسيار پيشي گرفته است و رتبه يک محصولات درمان ريزش مو به صورت کاملا ارگانيک را در کانادا به خود اختصاص داده است.


مهم ترين موضوعي که اين برند با توجه به نياز مصرف کننده به آن اهميت زيادي داده است استفاده بسيار ساده و راحت از محصولات درماني است يعني شما به جاي استفاده از مکمل هاي خوراکي و محلول ها و آمپول هاي تزريقي مي توانيد با  استفاده از محلول ضد ريزش مو و ترميم کننده مو بايوفول تمامي ترکيبات موثر جهت درمان آسيب ديدگي موها و درمان ريزش موهايتان را بدون نياز به تزريق و مصرف مکمل ها از شامپو ضد ريزش مو بايوفول دريافت کنيد.


https://salamativazibaei.com/


علاوه بر اين کمپاني بايوفول کانادا با ساخت و توليد محصولات ديگر درمان ريزش مو مانند:شامپو ضد ريزش مو، ماسک مو ضد ريزش داخل حمام، ويال يا محلول ضد ريزش مو و نهايتا فوم ضد ريزش و رشد مجدد مو بايوفول که نياز به آبکشي ندارد،ترکيبات  مورد نياز مو جهت درمان ريزش و رشد مجدد موهايتان را در داخل تمامي محصولات روتين و روزانه مصرفي شما  قرار داده و با بهترين فرمولاسيون قابل جذب کمک به درمان و احياء موهاي مرده و آسيب ديده مي کند.


محلول ضد ريزش مو و ترميم آسيب ديدگي پلاسنتا کمپلکس بايوفل BIOFOL


ضد ريزش، ضد پيري، رشدمجدد مو، درمان و استحکام ساقه موهاي رنگ شده ،ضعيف، آسيب ديده و شکننده، بازيابي سلامت مو، احيا کننده نقاط ضعيف مو، افزايش حجم، نرمي، انعطاف پذيري، ضخامت و استحکام ساقه مو و  فرم دهندگي مو ، به سرعت به عمق مو نفوذ کرده و نرمي و انعطاف و استحکام ساقه مو رابازيابي مي کند.


محصول کانادا


سرم ضد ريزش و ترميم کننده ، درخشان کننده، ضد کدري و ضد وزي موهاي خشک و اسيب ديده و شکننده


سرم ضد ريزش مو پلاسنتا کمپلکس بايوفول کانادا به صورت آمپول موضعي جهت درمان انواع الگو هاي ريزش مو استفاده مي شود


WWW.SALAMATIVAZIBAEI.COM


محلول ترميم کننده پلاسنتا علاوه بر قطع کامل ريزش مو و رشد مجدد مو ،


هر گونه آسيب در اثر رنگ، دکلره، سشوار ، اتو مو و ساير ترکيبات حالت دهنده شيميايي به مو را درمان مي کند


ترکيبات : پلاسنتا کمپلکس گياهي ، پروتئين کراتين هيدروليز شده، پانتنول، عصاره آلوئه ورا،عصاره گل کامليا،


 ب کمپلکس ، آمينو اسيدها، آمينو پرولين ها   


https://salamativazibaei.com/


درمان فوري ريزش مو بدون بازگشت و رشد مجدد مو


درمان قطعي انواع الگوهاي ريزش مو


داراي مجوز از سازمان غذا و دارو


شرکت ساسانيان پارسيان کهن


شرکت ساسانيان ، تنها نماينده انحصاري واردات محصولات تخصصي قطع ريزش مو و رشد مجدد مو بايوفل کانادا ، در ايران و خاورميانه ميباشد.


جهت خريد و سفارش محلول ضد ريزش مو و ترميم آسيب ديدگي پلاسنتا کمپلکس بايوفلکانادابه


سايت فروشگاهي سلامتي و زيبايي مراجعه نماييد .


جهت مشاوره و کسب اطلاعات بيشتر با شماره هاي 02122133354 و 02122133364 و 02122133374 تماس حاصل فرماييد .مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

مدل هاي کابينت کلاسيک اشعار من پيشتاز پمپ کاشت مو و ابرو Angie برنامه نويسي - طراحي وب موزيک Ene amatxo Maggie Klink Robert